Podzimní výprava 2018 – Zlatá Koruna – Neděle

Dnešek se nesl v oslavách sto let od založení republiky. Hned po snídani jsme si pustili písničku vytvořenou k tomuto významnému dni. Všichni jsme si na oblečení připnuli námi vyrobené trikolory a vzhledem k tomu, že nám jich hodně zbylo, rozhodli jsme se je rozdávat je i ostatním lidem, které jsme cestou do místního kláštera potkali. Trikoloru jsme dali i průvodkyni, která nás klášterem provedla. Před klášterem v zahradě jsme si udělali společnou fotografii, kterou vyfotil Richard, anglický skaut, který s námi strávil celou výpravu. Také jsme na video nahrávku zazpívali dvěma spřáteleným anglickým skautům k jejich dnešním narozeninám. Vrátili jsme se na oběd v podobě rohlíku s paštikou. Celý zbytek dne jsme strávili hraním různých her. K večeři byly Veverčiny boloňské špagety, které sklidily velký úspěch.

Kitty, Rozka, Šáruš a Zuzka

Fotogalerie, fotogalerie