ROŽES

roveri-logo_blackRožes neboli ROverské ŽElví Společenství je, jak už jeho název napovídá, společenství roverů a rangers čili skautů a skautek od 15 do přibližně 26 let (ale horní věková hranice rozhodně není striktně vymezená). Jeho členskou základnu nyní tvoří hlavně vedoucí a rádci, kteří svou skautskou činnost nechtějí omezit jen na působení v domovských oddílech a baví je podnikat zajímavé věci s přáteli z řad ostatních roverů. Společenství jim dává možnost vyrazit s nimi například na celostátní i zahraniční skautské akce či třeba jen na výpravu za zajímavým kulturním cílem, případně zkusit si „bojovat“ o přežití v extrémnějších podmínkách, než na které jsme zvyklí 🙂 Mimo to se tato roverská skupinka snaží prohlubovat mezioddílovou spolupráci pořádáním společných střediskových výprav a některých dalších akcí a tvorbou prostoru pro předávání zkušeností mezi vedoucími. V současnosti by se „Rožesáci“ rádi zasadili o naplňování roverského hesla „Sloužím“ i mimo středisko a oddíly – činností prospěšnou lokální veřejnosti.

Folder Gallery Error: Unable to find the directory wp-content/uploads/rozes.